ilan veya ürün ara...

Kişisel Verilerin Korunma Politikası

demov3.itemilani Kişisel Verilerin Korunması Politikası

demov3.itemilani kişisel verilerin korunması politikası 6698 sayılı kanun çerçevesinde şekillenmektedir. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu olarak çıkartılan 6698 sayılı kanun çerçevesinde firmamız tüm üyelerinin bilgilerini korumak ve işleme kurallarına uymaktadır. KVKK kanunu çerçevesinde sitemize üye olan kişilerin bilgilerinin nasıl toplandığı ve işleneceği hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Bu şekilde bilgilerinizin korunduğundan ve üçüncü kişiler ve kurumlarla paylaşılmadığından emin olabiliyorsunuz. 
demov3.itemilani firmamız da online olarak oynanan oyunlarda kullanılan epinlerin satışı gerçekleştirilmektedir. Satın alınan epinler ile oyunlarda istenen ilerleme sağlanabilmektedir. Online oyunlarda ilerlemek için epin satın alırken en önemli noktalardan birisi kişinin bilgilerinin güvende olmasıdır. Bu konularda yaşanan çeşitli sıkıntılardan kaynaklı olarak KVKK çıkartılmıştır. Bizler bu belge ile sizlerin hangi bilgilerinizi aldığımızı ve nasıl işlediğimiz konusunda bilgi sahibi olmanızı sağlamaktayız.

demov3.itemilani Kişisel Verilerin Korunmasında Amaç Nedir?

demov3.itemilani  kişisel verilerin korunmasında amaç nedir sorusunun cevabı kişilerin kendi özel bilgilerinin izinleri dışında kullanılmamasıdır. Online platformlarda verilen bilgilerin diğer kurum ve kişiler ile paylaşılmasının pek çok sakıncası bulunmaktadır. Bu sakıncaların önüne geçilmesi için firmamız kanunun bütün hükümlerine titiz şekilde uygun faaliyet göstermektedir. Kullanıcılarımızın bilgileri kesinlikle birbiri ile ilişkilendirilmemekte ve anonim olarak kalmasına dikkat edilmektedir. Bunun yanında kullanıcılarımızın bilgilerini firma içinde işlemekteyiz. Verileri işleme işlemini de kullanıcılarımıza daha kaliteli hizmet verebilmek adına yapmaktayız. 
Kullanıcılarımızın bilgilerinin üçüncü kişilerin eline geçmemesi
Sitemize kayıtlı olan kişilerin adı, soyadı, cinsiyeti, sağlık durumu, cinsel tercihleri, ırkı gibi kişisel verilerinin diğer kişi ve kurumlar tarafından kullanılamaması adına anonim hale getirilmesi
Kişisel verilerin silinmesi ve yok edilmesi ile birlikte kullanılmasının önüne geçilmesi

demov3.itemilani Kişisel Verilerin İşlenmesi 

demov3.itemilani kişisel verilerin işlenmesi sisteme kayıt olan kişilere daha kaliteli hizmet verilebilmesi amacını taşımaktadır. Kullanıcıların bilgileri onların izinleri dışında kesinlikle diğer kişiler ile paylaşılmamaktadır. Bunun yanında kullanıcıların verileri sadece kanunların zorunlu gördüğü durumlarda paylaşılmaktadır. Sistemimizde kullanıcılarımızın bilgilerini sadece onlara daha iyi kaliteli hizmet verebilmek adına işliyoruz. Üyelerimizin bilgilerini kanunda belirtilen periyotlar içinde siliyoruz. 
demov3.itemilani olarak bilgilerinizi işleme aşamasında kesinlikle bilgi vermekteyiz. Bu bilgilendirme formunu inceleyerek bilgilerinizin nasıl işlendiğini öğrenebilirsiniz. Bilgilerin işlenmesi konusunda bir sorunuz olduğunda canlı destek üzerinden müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Bu şekilde sorularınıza cevap alabilirsiniz. Firmamız kanunun getirdiği bütün yükümlülükleri yerine getirmektedir. Sadece sitemize üye olan kişilerin daha iyi hizmet alabilmeleri amacıyla bilgiler işlenmektedir. İşlenen bilgiler üyelik son bulduğunda silinmektedir. 

demov3.itemilani Kişisel Verilerin İşlenme Amacı

demov3.itemilani kişisel verilerin işlenme amacı daha iyi hizmet verebilmektir. Üyelerimizin sadece kanunun izin verdiği bilgilerini işliyor ve kullanıyoruz. Üyelerin verdiği bilgiler işlenerek onların sorularına daha iyi şekilde cevap verilebilmektedir. Firmamız hizmet politikasını geliştirmesi için bilgileriniz kullanılmaktadır. Ayrıca bu bilgiler kullanılarak yeni hizmet ve politikalar geliştirilmektedir. Bilgilerinizi işlerken bunların üçüncü tarafların eline geçmemesi adına da gerekli tüm önlemleri almaktayız. Firmamız bilgilerinizin korunması adına kendi üzerine düşen bütün sorumlulukları yerine getirmektedir. Kullanıcılarından da şifrelerini ve sistemimizde bulunan bilgilerini paylaşmamaları istenmektedir. demov3.itemilani olarak bilgilerinizi işleme amaçlarımız arasında şunlar yer almaktadır.
Hizmetlerden ve promosyonlardan üyeleri haberdar edebilmek
Kullanıcılar ile iletişim kurabilmek
Pazar araştırmalarının yapılması ve reklam kampanyalarının geliştirilmesi
Ziyaretçi profillerinin belirlenmesi
Hukuki işlemlerin takibinin yapılabilmesi
Üyelere ve ziyaretçilere ihtiyaç duydukları desteğin verilebilmesi
Sitede alışveriş ve ödeme işlemlerinin güvenli şekilde yapılabilmesi
Üye ve ziyaretçilerin soru, görüş, öneri ve isteklerinin karşılanabilmesi
Bilgi güvenliğinin planlanması ve sağlanması
Anasayfa Valorant Point League Of Legends RP Tüm Oyunlar ilanlar Çekilişler