iptal & iade Koşulları

iptal & iade Koşulları

iptal & iade Koşulları

Satın almak istediğiniz ürünün stoklarda kalmaması halinde site hesabınıza yatırdığınız bakiyeyi, bakiye yüklerken kullandığınız ödeme kanalı üzerinden geri alabilirsiniz. Örneğin EFT/Havale işlemi ile bakiye yüklediyseniz para iadesi banka hesabınıza gönderilir. Kredi kartı ile yaptığınız bakiye yükleme işlemlerinin iadesi ise tekrar kredi kartına yapılır. Fakat mobil ödeme veya Bitcoin, Ethereum, Dolar, Euro gibi TL dışındaki para birimleri ile yaptığınız ödemelerin hiçbir şekilde iadesi mümkün değildir.

Sitemizden satın aldığınız ürünlerve steam gift ürünleri dijital içerik kapsamında olduğundan para veya ürün iadesi mümkün değildir.
İade taleplerinizi canlı destek hattımızdan veya info@itemilani.com adresinden bizlere iletebilirsiniz.

İptal ve İade Koşulları

itemilani Kullanıcı Sözleşmesi'nde yer aldığı üzere kullanılmış ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir. Bunun dışındaki iade talepleriniz için, sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir: 

Eğer almış olduğunuz ürün hatalı ve sorun firmadan kaynaklı ise sorumluluk firmamıza aittir. Belirtilen durumda ürünün iadesi ya da değişimi gerekli kontroller sonrasında sağlanacaktır. 

İadenizi onaylamadan önce ürünle alakalı inceleme, "iade birimimiz" tarafından gerçekleştirilmektedir. Sorunlu olduğuna kanaat getirilen ürünler gerekli durumlarda test edilmekte ve iade onayı buradan gelen karara dayanarak verilmektedir. 


Yanlış Tanıtılan Ürünler

Kullanıcı aldığı ürünlerde, itemilani sitesi tarafından yanlış veya eksik bilgi girilmesi durumunda,  itemilani koşulsuz şartsız ürünü iade alır para iadesi ya da istenilen ürünü teslim eder. Doğabilecek fiyat farkları itemilani tarafından karşılanır. Kullanıcıya yeterli ve doğru bilgilendirme yapıldığı takdirde yanlış alınan ürün kişiye özel olduğundan iade alamaz ve itemilani hiç bir sorumluluk kabul etmez. Kullanılmış ürünler, aktif edilmiş kodlar ve teslim edilmiş oyun paraları kabul edilmemektedir. Müşteri, ürünü teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür. 

İade Kapsamı Dışındaki Ürünler

PUBG Mobile ürünleri için;

Verilen ID numarasının doğruluğu müşteriye aittir.

Vermiş olduğunuz paket / skin daha önceden ilgili ID numarasında varsa tekrar aktif edilemez. Geri iadesi yapılamaz.

Özel Paketler için siparişlerin tamamlanma süresi ilgili ürün sayfasında belirtilmektedir.

ID Yüklemeler Türkiye (TR) Sunucuları için geçerlidir. TR sunucusunda olmayan hesaplar için verilen bakiyelerin hesabınıza yüklenmemesi durumunda sorumluluk kullanıcıya aittir.

Sezon Özel Paketler için sipariş tamamlanma süresi; sipariş "hazırlanıyor" aksiyonu alındıktan sonraki 48 iş saati içerisindedir.

PUBG Mobile hesabınıza ID yolu ile teslim edilen siparişlerde, verdiğiniz ID için UC yükleme limiti dolmuş ise / veya kısmi yükleme yapıldı ise, kalan miktarlar için ücret iadesi yapılmamaktadır.


Oyun lansmanı, yılbaşı indirimi,dönemsel kampanyalar gibi belirli günlere yönelik müşteriye özel olarak hazırlanan, satışa sunulan ve/veya ithal edilen ürünlerde, tüketicinin istekleri ve onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle iadesi gerçekleştirilemeyen ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların, ön sipariş olarak satın alınan, kampanya/promosyon ürünlerinde ürünün iadesi alınamamaktadır.