ilan veya ürün ara...

Gizlilik Sözleşmesi

demov3.itemilani Gizlilik Sözleşmesi

demov3.itemilani gizlilik sözleşmesi kullanıcıların bilgilerinin güvende olduğunu bilmeleri amacı ile hazırlanmaktadır. Bu sözleşme ile kullanıcıların sahip oldukları bilgilerin nasıl kullanılacağı konusunda bilgi sahibi olmaları sağlanıyor. Hazırlanan sözleşmede belirtildiği gibi kullanıcıların isteği dışında bu bilgilerin üçüncü kişiler ile paylaşılmadığından emin olunması istenmektedir. İnternetin gelişmesi ile birlikte insanların eğlenceli zamanlar geçirmesini sağlayan pek çok oyun geliştirilmiştir. Online oynanan bu oyunlarda ilerlemek için epinlere ihtiyaç duyulmaktadır.
Sitemizde kullanıcıların oyunda ilerlemek ve rakiplerinin önüne geçmek için ihtiyaç duydukları epinlerin satışı gerçekleştirilmektedir. Sitemizde en çok sevilen online oyunların epinlerinin satışı gerçekleştirilmektedir. Epinleri satın almak içinse sitemizde üyelik başlatılması gerekiyor. Üyelik başlatılması sırasında ise kullanıcılardan gizlilik sözleşmesini okumaları ve onaylamaları istenmektedir. Sitenin üyelik ve gizlilik sözleşmeleri onaylanmadan üyeliğin başlatılması mümkün olmamaktadır. 

demov3.itemilani Gizlilik Sözleşmesi Amacı Nedir?

demov3.itemilani gizlilik sözleşmesi amacı nedir incelendiğinde kullanıcıların siteyi güvenle kullanmaları olduğu görülmektedir. Bu sözleşme hazırlanarak kullanıcıların güvenlilikleri için hazırlanan şartları ve koşulları öğrenmeleri amaçlanmaktadır. Sözleşmeyle birlikte kullanıcıların kendilerinin güvende hissetmeleri amaçlanmaktadır. demov3.itemilani ya da başka bir siteye üye olurken kullanıcıların mutlaka gizlilik sözleşmesini okumaları tavsiye edilmektedir. Böylece kullanıcıların bilgilerinin nasıl kullanılacağını bilmeleri mümkün oluyor. Sitemize üye olduğunuz takdirde gizlilik sözleşmesinde bilgilerinizin korunması için şu şartların olduğunu görebilirsiniz.
Siteye üye olurken verdiğiniz email adresine sadece hizmetlerle ilgili bilgilendirici ve zorunlu mailler gönderilecektir. Reklam amaçlı mailler gönderilmeyecektir.
Kullanıcıların verdikleri kişisel bilgiler üçüncü taraflar ile paylaşılmayacaktır. 
Kullanıcıların bilgilerini sadece kendileri görebilirler. Bu bilgiler sadece kullanıcının izni ile diğer kullanıcılar ve kişiler ile paylaşılır.
Üyelik yapılırken mail adresine gönderilen aktivasyon kodu hesabın güvenliği içindir. Bu şekilde hesabı üyenin kendisinin kullanması mümkün olmaktadır.
Kullanıcıların kişisel bilgilerine, şifrelerine site çalışanları dahi kesinlikle erişim sağlayamazlar. 

demov3.itemilani Gizlilik Sözleşmesi Yararları

demov3.itemilani gizlilik sözleşmesi yararları arasında üyelerin kendilerini güvende hissetmeleri ön planda bulunmaktadır. Online oyunlarda ilerlemek ve bölüm geçmek için epinlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu epinlerin satın alınması sırasında tüm işlemlerin güvende olması amaçlanmaktadır. Bizlerde kullanıcılarımızın epin alışverişlerini güvenle yapmalarını amaçlamaktayız. Bunun için üyelerimizin interneti kullanırken kendilerini güvende hissetmeleri için bu sözleşme hazırlanmıştır. Sözleşmeyi hazırlayarak firmamız da üyelerinin güvenliği için gerekli önlemleri aldığının garantisini vermektedir.  
demov3.itemilani gizlilik sözleşmesi üyelerin bilgilerinin güvende olduğunu bilerek siteyi rahatça kullanmaları amacını taşımaktadır. Sözleşmeyle ya da hizmetlerimiz ile ilgili sorularınız olduğunda canlı destek hattı üzerinden müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Yapacağınız görüşme ile sorularınıza detaylı cevaplar almanız mümkün olmaktadır. Bilgilerinizin nasıl kullanılacağı ile ilgili aklınıza takılan sorulara da temsilciler canlı destek üzerinden cevap vermektedirler.

Güvenilir Epin Firması

Güvenilir epin firması arayışına aldığımız üst düzey güvenlik önlemleri ile son vermekteyiz. Online oyunlarda ilerlemenizi sağlayacak olan orijinal epinleri sitemizden güvenle alabilirsiniz. Satışı gerçekleştirilen epinlerin orijinal olmasına dikkat etmekteyiz. Alışveriş sırasında sorun yaşanmaması adına canlı destek verilmektedir. Üyelerin epin alırken ödemelerini güvenle yapmaları mümkün olmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veriyor ve sahte epin satışına sitemizde kesinlikle izin vermiyoruz.
demov3.itemilani gizlilik sözleşmesi onaylayarak sitemize üye olduğunuzda oyunlarda ilerlemenizi sağlayacak epinleri uygun fiyatla alabilirsiniz. Sitemizin kesinlikle kötü niyetli olarak kullanılmasına izin vermemekteyiz. Epin almak isteyen kişileri dolandırmaya çalışan kişiler olduğunda hesaplarını kapatmakta ve sistemimizde yer almalarına izin vermemekteyiz. Tüm ödeme işlemlerinin güvenle yapılması için sitemizde SSL şifreleme sistemleri kullanmaktayız. Bu sayede kişisel bilgilerinize ve hesap bilgilerinize dışarıdan erişim kesinlikle mümkün olmamaktadır. 
Anasayfa Valorant Point League Of Legends RP Tüm Oyunlar ilanlar Çekilişler