ilan veya ürün ara...

Mesafeli Satış Sözleşmesi

demov3.itemilani Mesafeli Satış Sözleşmesi

demov3.itemilani mesafeli satış sözleşmesi sitemizde yapılacak alım ve satım işlemlerinin güvenle yapılması amacını taşımaktadır. Bu sözleşmenin onaylanması ile birlikte tarafların hak ve sorumluluklarını bildikleri kabul edilmektedir. İnternet çağında çok sevilen online oyunların oynanması sırasında ihtiyaç duyulan epinlerin güvenle alınması sitemizde mümkün olmaktadır. Alım ve satım işlemlerinin yapılmasından önce bu sözleşmenin imzalanması gerekiyor. Sözleşmede belirtilen kurallara uyulması halinde tüm işlemler sorun yaşanmadan yapılabilmektedir. 
Sitemizde yer alan mesafeli satış sözleşmesi sade bir dille hazırlanmıştır. Üyelerimiz bu sözleşmeyi anlama konusunda bir sıkıntı yaşamamaktadırlar. Firmamız satıcı ve alıcı her iki tarafında hak ve yükümlülüklerini sözleşme ile korumaktadır. Alıcı ve satıcının yüz yüze olmadığı durumlarda bu sözleşmenin imzalanması gerekiyor. Firmamız da bu sözleşmeyi ödemeler öncesinde onaylatarak sorumluluğunu yerine getirmektedir. 

demov3.itemilani Mesafeli Satış Sözleşmesi Nedir?

demov3.itemilani mesafeli satış sözleşmesi nedir incelendiğinde bunun sitede epinlerin alınması ve satılması sırasında güvenliği sağladığı görülmektedir. Sözleşmeyi sade bir dil ile hazırlayarak kolayca anlaşılmasını sağlamaktayız. Bunun yanında sözleşme onaylanmadan hiçbir şekilde alış verişi firmamız da onaylamamaktadır. Bu sayede kanunların getirdiği yükümlülükleri de yerine getirmekteyiz. Bu sözleşmeyi onaylasanız dahi ödemeyi gerçekleştirmediğiniz takdirde sözleşmenin bir geçerliliği olmamaktadır. Sözleşmenin geçerli olması için onaylamanın ardından ödemeyi gerçekleştirmeniz gerekiyor. 
İnternet üzerinden yapılan alış verişlerde kişinin ürünü görmesi mümkün değildir. Bunun yanında online oyunlarda kullanılacak epinler için fiziksel bir varlık zaten söz konusu değildir. Onaylanacak bu sözleşme ile alınacak ürünün ne olduğu ve yapılacak ödemenin güvencesi verilmektedir. Online olarak yapılan alım satım işlemlerinde bu sözleşmenin imzalanması alıcının yanında satıcının da haklarının korunmasını sağlamaktadır. 

demov3.itemilani Mesafeli Satış Sözleşmesi İçeriği 

demov3.itemilani mesafeli satış sözleşmesi içeriği açısından kanunların getirdiği bütün yükümlülükleri yerine getirmektedir. Bu sayede firmamızın tüm üyelerinin hak ve yükümlülüklerinin korunmasını sağlamaktadır. Sitemizde bulunan epnileri satın almak istediğinizde öncelikle üyelik başlatmanız gerekmektedir. Satışı yapılan epinleri sadece üyelik yapan kişiler alabilmektedirler. Sözleşmeyi imzalayarak satın alacağınız ürünün bir anlamda garantisini de sağlamış oluyorsunuz. Sitemizde bulunan mesafeli satış sözleşmesinde şu bilgilere yer verilmektedir.
Taraflar: Taraflar adı altında alıcı ve satıcının adı soyadı, kurum bilgisi, adresi ve iletişim bilgileri tanımlanmaktadır
Konu: Satışı yapılacak olan ürünün ne olduğu gibi bilgiler
Ödeme: Ödemenin nasıl yapılacağı ve hangi şartlar altında ödemenin iptal edileceği
Teslimat: Ürünün nasıl ve ne kadar süre içinde teslimatının yapılacağı
Mücbir sebepler: Satışı yapılan ürünün gönderilememesini ya da teslim alınamamasına neden olabilecek zorunlu sebepler
Satıcının yükümlülükleri: Satışı yapan kişi ve kurumun yerine getirmesi gereken yükümlülüklerin neler olduğu
Alıcının yükümlülükleri: Alıcının yerine getirmesi gereken yükümlülükler
Sipariş: Siparişle ilgili detaylı bilgiler

demov3.itemilani Mesafeli Satış Sözleşmesi Neden Yapılıyor?

demov3.itemilani mesafeli satış sözleşmesi neden yapılıyor araştırdığınızda bunun sizin haklarınızın korunması için olduğunu görebilirsiniz. Online olarak oynanan oyunlarda ilerlemeyi sağlayan epinleri güvenli şekilde almak oyuncuların en büyük istekleri arasında yer almaktadır. Firmamız da oyuncuların bu isteklerinin gerçekleşmesi amacıyla hizmet vermektedir. En çok sevilen online oyunları oynamak için epin almak istediğinizde sitemize üye olarak hesap açabilirsiniz.
Hesabınızı açmanın ardından ise satışı yapılan epinleri uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Epinleri almak istediğinizde ise bunun güvenle yapılması için sizin ve satıcının mutlaka mesafeli satış sözleşmesini onaylamanız gerekiyor. Böylece yapılacak işlemde iki tarafında üzerine düşen yükümlülükleri yerine getireceğinden emin olunabilmektedir. Bu sözleşme imzalanarak ödeme yapıldığı halde epin alınamaması gibi istenmeyen durumların olmasının önüne geçilmektedir. 
Anasayfa Valorant Point League Of Legends RP Tüm Oyunlar ilanlar Çekilişler