ilan veya ürün ara...

Kullanım Koşulları

demov3.itemilani Kullanım Koşulları

demov3.itemilani kullanım koşulları siteye kayıt olan kişilerin belli bir sistem içinde kalarak sorun yaşamalarının önüne geçmektedir. Sitemize üye olan kişiler bu koşullara uyarak sunulan hizmetlerden sorunsuz olarak yararlanma imkanı bulunmaktadır. Sitemize üye olarak hesap açacak kişilerin bu koşulları kabul etmeleri gerekmektedir. Firmamız hizmetlerini sunarken belli yükümlülükler taşımaktadır. Aynı zamanda kullanıcılarımızın da taşıdıkları yükümlülükler bulunuyor. Üyelik sırasında bu sözleşme onaylanarak yükümlülükler kabul edilmektedir.
Kullanım koşulları nelerdir ayrıntılı öğrenerek üyeliğin başlatılması mümkün oluyor. Bu amaçla hesap açılması aşamasında üyelere bu sözleşme gösterilmektedir. Aynı zamanda sitemizde istediğiniz an bu koşulları okuyabilmeniz için sözleşme yer almaktadır. Sözleşmeyi onaylayan kişilerin sahip oldukları hak ve yükümlülükleri öğrendikleri kabul edilmektedir. 

demov3.itemilani Kullanım Koşulları Nelerdir?

demov3.itemilani kullanım koşulları nelerdir incelenerek üyeliğin başlatılması tavsiye ediliyor. Bu sayede siteyi kullanırken sorun yaşanmasının önüne geçilmektedir. Üyelerimiz sadece yükümlülüklerini değil aynı zamanda sahip oldukları hakları da öğrenebilmektedirler. Üyelerimizin haklarını koruma konusunda da firmamız üzerine düşen görevleri tam olarak yerine getirmektedir. Siteye üyeliğin yapılmasında kişinin mutlaka gerçek adı soyadı gibi kimlik bilgilerini vermeleri gerekmektedir. Bu şekilde sitede tüm alım satım işlemlerinin sorun yaşanmadan yapılması mümkün oluyor. Sitemizin kullanım koşulları arasında şunlar yer almaktadır.
Üyelik sırasında bu sözleşme kabul edildiğinde firmanın bütün şart ve koşullarının kabul edildiği anlaşılmaktadır
Siteye üye olma sırasında oluşturulan şifre ve kullanıcı adı gibi bilgileri üyenin koruması gerekmektedir. Bu bilgileri üçüncü taraflar ile paylaşmamalıdır
Kullanıcılar siteye yükledikleri bilgi ve içeriklerin doğruluğunu onaylamaktadır. Bu bilgi ve içeriklerin doğru olmaması halinde üye sorumludur
Firmamız yapılan işlemlerin şüpheli olduğunu düşündüğü takdirde alım satım işlemini iptal edebilir. Yapılan ödemeler de iade edilir
Üyenin kişisel bilgileri site içinde daha iyi hizmet verebilmek adına işlenebilir
Kullanıcılar sitede bulunan video, resim gibi içerikleri çoğaltamaz ve diğer firmalarla paylaşmamalıdır

demov3.itemilani Kullanıcı Ödemeleri Hakkında Koşullar

demov3.itemilani kullanıcı ödemeleri hakkında koşullar üyelerin haklarının korunması adına düzenlenmektedir. Yapılan düzenlemeler ile kullanıcıların yaptıkları alım satım işlemlerinin güvenli olması sağlanmaktadır. Ortaya çıkabilecek olan anlaşmazlıklarda kullanılmak üzere üyelerin yaptıkları ödemelerle ilgili dekontlar saklanmalıdır. Dekont ibraz edilemediği durumlarda firmamız bundan dolayı yaşanacak sorunlardan sorumlu değildir. Siteye üye olan kişiler ödemeler hakkında şu koşulları kabul ettiklerini beyan etmiş sayılmaktadırlar.
Yapılan ödemelerin dekontları saklanmalı ve istendiği takdirde gösterilmelidir
Şüpheli işlemler olduğunda firmamız iptal etme hakkına sahiptir
Sitede alış veriş yaparken cep telefonuna gelen onay kodunu kullanmalıdırlar
Kullanıcılar ödemelerini kendi adlarına olan hesaplarından ya da kredi kartlarından yapmalıdırlar
Kullanıcıların hesaplarının güvenliği için ödemeler sırasında kimliğini onaylamasını firmamız isteyebilir

demov3.itemilani Kullanım Koşulları Neden Var?

demov3.itemilani kullanım koşulları neden var incelemesi yaptığınızda bunların sitenin sorun yaşanmadan kullanılabilmesi amacını taşıdığı görülmektedir. Kuralların olmadığı bir sistemin doğru ve sorunsuz yürümesi kesinlikle mümkün olmamaktadır. Ayrıca hazırlamış olduğumuz kullanım koşulları ile üyelerin alım satım işlemlerini nasıl yapacakları konusunda da bilgileri olmaktadır. Bunun yanında yapılacak hatalı işlemler olduğunda bunların iptalinin nasıl olacağını da açık olarak bilmeleri mümkün oluyor.
Güvenilir olmak firmamız için en önde gelmektedir. Üyelerimize güvenilir bir sistem sunmak için onların haklarının korunduğu ve yükümlülüklerinin net olarak açıklandığı bir sistem sunuyoruz. Sitemizde her zaman için orijinal epinler alarak oyunlarda ilerleme imkanı bulabiliyorsunuz. Sitemizi kötü niyetli kullanan ve kurallara uymayan kişiler olduklarında hesaplarını kapatmaktayız. Böylece kurallara uyan ve dürüst olan kişilerin haklarını da koruyoruz. 

Anasayfa Valorant Point League Of Legends RP Tüm Oyunlar ilanlar Çekilişler