ilan veya ürün ara...

İptal & İade

demov3.itemilani İptal & İade

demov3.itemilani iptal & iade sitemizde bulunan epinlerin alınması sırasında yapılabilecek işlemler arasında yer almaktadır. Sitemizde online olarak oynanan oyunlarda kullanılan epinlerin satışı gerçekleştirilmektedir. Epinlerin alınması ve oyunlarda ilerleyerek rakiplerin önüne geçmek için öncelikle sitemizde üyelik oluşturulması gerekiyor. Üyelik yaparak hesap açan kişiler istedikleri epinleri uygun fiyatlarla alabilmektedirler. Firmamız üyelerinin güvenliğine özellikle önem vermektedir. Bunun için sitemizde satışı yapılan epinlerin orijinal olmasına dikkat ediyoruz.
Orijinal olmayan epinleri satan ya da kötü niyetli işlemler yapan kişiler olduğunda üyelikleri kapatılmaktadır. Üyeliği kapatılan kişilerin tekrar farklı adlarla da hesap açmamaları gerekiyor. Böyle durumlar tespit edildiğinde sahte isimle açılan hesapta kapatılmaktadır. Satışı gerçekleştirilen epinlerin iptal ve iadesi sırasında bazı kurallara uyulması gerekmektedir. Bu kurallara uyulmadığı takdirde ürünün iptal ve iadesinin gerçekleşmesi mümkün olmamaktadır.

demov3.itemilani İptal ve İade Şartları

demov3.itemilani iptal ve iade şartları sitede üyeliği bulunan satıcı ve alıcıların haklarının korunması amacıyla düzenlenmiştir. Firmamızda iptal ve iadeler 6502 sayılı Tüketiciyi Koruma Kanunu kapsamında yapılmaktadır. İptal ve iade şartları konusunda açık ve net bilgiler sitemizde yer almaktadır. Bu şartların neler olduğunu sitemizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca satın aldığınız ürünün satışını iptal etmek ya da iade etmek istediğinizde canlı destek üzerinden yardım alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz bu konuda sizlere yardımcı olmaktadırlar. Sitemizde bulunan ürünlerin iptali ve iadesi sırasında şu şartlara uyulması gerekiyor.
  • Ödemeler havale veya eft ile yapıldığında iade yapılamamaktadır. 
  • Yapılan ödemenin üzerinden beş gün geçtikten sonra iade yapılamaz
  • Yaptığınız ödeme miktarı kadar iade isteyebilirsiniz daha az miktarlarda iade yapılması mümkün değildir
  • Epinin teslim edilmesi sonrasında iptali söz konusu olamaz. Gönderilen epin görülmüştür bundan dolayı iptal etmenize izin verilemez
  • Siparişlerinizin belirlenen süre içinde teslimi yapılmadığında iptal etmeniz mümkün olur
  • Ödeme yaptığınız halde epin alamadıysanız ödemenizin iadesi yapılmaktadır

demov3.itemilani İptal ve İade Yapılması Mümkün mü?

demov3.itemilani iptal ve iade yapılması mümkün mü sorusuna belirlenen şartlar içinde evet cevabı verilebilmektedir. Bunun yanında bilindiği gibi sitemizde oyunlarda kullanılan epinlerin satışı gerçekleştirilmektedir. Alınan epinin görülmesinden sonra iadesi mümkün olmamaktadır. Bunun yanında gönderilen epinlerin orijinal olmaması ve kullanılamaması halinde iadesi mümkün olmaktadır. İade için müşteri temsilcimiz ile görüşmeniz ve yaşanan sorunu ispat etmeniz gerekmektedir. 
Firmamız müşterilerinin epinleri güvenle alabilmesi adına önlemler almaktadır. Bu amaçla epin satışı sırasında ödemeler güvenli ödeme noktasında belirli bir süre bekletilmektedir. Böylece epinlerde sorun çıkması halinde ödemeyi kullanıcıya geri iade etmektedir. iptal ve iade şartları düzenlenirken satıcıların da hakları ve yükümlülüklerine önem verilmektedir. Alınan ürünlerin kullanılmasından sonra iadesi kabul edilmemektedir. 

demov3.itemilani İptal & İade Nasıl Yapılıyor?

demov3.itemilani iptal & iade nasıl yapılıyor incelendiğinde kullanıcının bunu sitede ki hesabından yapabildiği görülmektedir. İşlemi sorun yaşamadan yapmanız içinse kesintisiz canlı destek vermekteyiz. Ürünün hatalı çıkması ya da belirlenen süre içinde teslim edilmemesi halinde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bu şartlarda iptal ve iade gerçekleşmektedir. Kullanılmış olan epinlerin iadesi kesinlikle mümkün olmamaktadır. 
Tüketiciyi koruma kanunun alıcıya cayma hakkını tanımaktadır. Cayma hakkı ise hatalı ürünlerin satışının yapılması halinde kullanılabilmektedir. Ürün yanış ya da eksik tanıtıldığı takdirde alıcının cayma hakkını kullanması mümkün olmaktadır. Bunun yanında satış sırasında detaylı bilgi verildiğinin ispatlanması halinde iadesi mümkün olmamaktadır. demov3.itemilani olarak mesafeli satış sözleşmesi yaparak alıcı ve satıcının bu konularda yükümlülüklerini kabul ettiklerinden emin olmaktayız. Satış sözleşmesinde belirtilen şartlara dikkat ederek ürün aldığınızda iade ya da iptal etme gibi bir duruma gerek kalmamaktadır
Anasayfa Valorant Point League Of Legends RP Tüm Oyunlar ilanlar Çekilişler